FONTANNY PŁYWAJĄCE KASCO MARINE
SERIA EJF

Seria EJF
Wybór spośród kilku dysz o różnych obrazach wodnych sprawia,że możecie Państwo dowolnie je wymieniać w zależności odupodobań, warunków atmosferycznych, kształtu zbiornika wodnegoczy też oczekiwanego poziomu napowietrzania.


25 sierpnia 2020
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Seria EJF

2400 EJF

3400 EJF

4400 EJF

8400 EJF

2.3 EHJF

3.1 EJF

3.3 EHJF

5.3 EHJF

Dysze Premium

Zestaw oświetleniowy LE 275

Zestaw oświetleniowy LE 375

Katalog Produktów
KASCO MARINE

        

Fontanna Pływająca KASCO MARINE 3.3 EHJF

3.3 EHJF to pływającą fontanna napowietrzająca, idealnie nadająca się do zastosowania na większych zbiornikach lub gdy pożądany jest przyciągający uwagę szeroki wybór okazałych obrazów wodnych.

Jednostka posiada certyfikat CE umożliwiający sprzedaż produktu na terenie Unii Europejskiej.

Standardowo oferowana jest z sześcioma wymiennymi dyszamitworzącymi różne obrazy wodne. Może być też używana bezzamontowania dyszy, co pozwala uzyskać kolejny obraz wodny.Pompa podnosi strumień wypływającej wody do wysokości ponad6,1 m i 12,2 m średnicy.

Wybór spośród siedmiu obrazów wodnych sprawia, że możeciePaństwo dowolnie je stosować w zależności od upodobań,warunków atmosferycznych, kształtu zbiornika wodnego. Jest tomodel precyzyjnie zbudowany dla zmaksymalizowania poziomunapowietrzenia wody oraz zapewnienia maximum polepszeniajakości wody w Państwa stawie czy jeziorze.

Poprzez napowietrzanie fontanna:
  - znacznie poprawia jakość wody w każdym zbiorniku,
  - podnosi zawartość tlenu w wodzie powodując
    polepszenie warunków bytowania ryb i ich ogólnej kondycji,
  - powoduje ciągły ruch wody przyspieszając rozkład materiałów
    organicznych (np. liści),
  - hamuje rozwój alg i pomaga zmniejszyć populację komarów.
Aby uatrakcyjnić wrażenia wizualne w godzinach wieczornych model 3.3 EHJF można wyposażyć w zestaw oświetleniowy LE-375 zasilanyniskim napięciem 12V.

Zestaw oświetleniowy LE-375 wyposażony jest w trzy wykonane z brązu oprawy zawierające żarówki halogenowe o mocy 75W .Transformator zestawu oświetleniowego jest zintegrowany z systemem, więc nie jest wymagane dodatkowe okablowanie. Wystarczy podłączyćgo do prądu i cieszyć się z fantastycznego widoku, gdy fontanna pracuje po zapadnięciu zmroku.Oświetlenie ożywia obraz wodny, a spadające krople wody w blasku halogenów sprawiają wrażenie deszczu migoczących klejnotów.

CECHY I ZALETY MODELU 3.3 EHJF

7 obrazów wodnych w cenie kompletu pozwala nadowolne aranżowanie wyglądu zbiornika wodnego w zależnościod potrzeb i własnego gustu

Wydajność / Niski pobór mocy: najwyższa wydajność przyniskim zużyciu energii w porównaniu do konkurencyjnych jednostek.( 5,0 A na 400V) zapewnia niskie koszty eksploatacyjn

Odporna na zanieczyszczenia: zastosowanie unikatowegosposobu wypływu wody z dyszy sprawia, że jest to modelnajbardziej odporny na wpływ zanieczyszczeń zawartych w wodzie.Z powodzeniem funkcjonuje w płytkich zbiornikach o głębokościzaledwie 61 cm.

Mocny silnik: produkt dostępny jest z silnikiem 400V/ 50 Hz.Przyjazny środowisku model wyposażono w wewnętrznemechaniczne uszczelnienie i uszczelkę zewnętrzną dla ochronyprzed przeciekami oraz górne i dolne łożyska kulkowe oprzedłużonej trwałości smarowane olejem dla doskonałegochłodzeni

Odporna na korozję: dzięki wykorzystaniu specjalnej anodycynkowej oraz zastosowaniu wykonanych ze stali nierdzewnejzewnętrznych elementów pompy i osprzętu, fontanna możepracować w słonowodnym lub agresywnym środowisku

Łatwa w utrzymaniu: czyszczenie obudowy silnikaprzeprowadza się raz do dwóch razy w roku. Cynkową anodęwymienia się, gdy jest widocznie zużyta (zużycie zależy od stopniaagresywności wody-zbiorniki słodkowodne średnio co dwa lata)

W pełni przetestowana: posiada wymagany na terenie UniiEuropejskiej certyfikat CE

Zasilanie: producent proponuje zakup fontanny w wersji:

 • 3.3 EHJF 000 z kablem o długości 1 m i hermetycznym,podwodnym złączem kablowym     umożliwiającym przedłużeniekabla zasilającego. • Kotwiczenie: do fontanny dołączono dwie 15 metrowe, plecione,nylonowe cumy.

  Gwarancja 24 miesiące.

  Wyprodukowana w USA.

  Dane techniczne fontanny KASCO MARINE 3.3 EHJF

  Dane Techniczne 3.3 EHJF 000
  Moc 2,2 kW
  Napięcie 400V/50Hz
  Natężenie 5,0 A
  Minimalna głębokość wody 61 cm
  Masa fontanny (pływak + pompa) 57,9 kg
  Masa pływaka 25,2 kg
  Masa Pompy 32,7 kg
  Wymiary pływaka
  (długość x szerokość x wysokość)
  91,1 cm x 66,0 cm x 45,7 cm
  Wymiary pompy (średnica x wysokość) 35,6 cm x 81,3 cm
  Rodzaj przyłącza hermetyczne podwodne złącze kablowe
  Rodzaj obrazu wodnego Lipa Świerk Wierzba Jałowiec Sekwoja Kolumnowa Brzoza Sekwoja
  wymiary (wysokość x średnica) 4,1 m x 9,8 m 5,8 m x 2,1 m 3,6 m x 8,2 mm 2,7 m x 12,2 m 6,1 m x 0,9 m 3,0 m x 4,0 m 4,6 m x 3,0 m  Obraz wodny Lipa
  obraz wodny "Lipa"
  Obraz wodny Sekwoja
  obraz wodny "Sekwoja"
  Obraz wodny Wierzba
  obraz wodny "Wierzba"
  Obraz wodny Jałowiec
  obraz wodny "Jałowiec"

  Obraz wodny Świerk
  obraz wodny "Świerk"
  Obraz wodny Sekwoja Kolumnowa
  obraz wodny
  "Sekwoja Kolumnowa"
  Obraz wodny Brzoza
  obraz wodny "Brzoza"

        fontanna pływająca, fontanna, oświetlenie fontannowewebmaster