ZESTAWY O¦WIETLENIOWE
KASCO MARINE

Zastosowanie oąwietlenia fontann w magiczny sposób uatrakcyjnia walory estetyczne wypływajścej z dysz wody, ożywia obraz wodny, a spadajśce krople wody w blasku halogenów sprawiajś wrażenie deszczu migoczścych klejnotów.


25 sierpnia 2020
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Katalog Produktów
KASCO MARINE

        Firma Kasco wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom swych Klientów wprowadziła do sprzedaży zestawy halogenowych lamp oświetleniowych do pływający fontann napowietrzających.

Zestawy oświetleniowe wyposażone są w wykonane z brązu oprawy zawierające żarówki halogenowe o mocy 75W , połączone z zanurzalną skrzynką przyłączeniową z transformatorem oraz kablem o długości 1 m i hermetycznym, podwodnym złączem kablowym umożliwiającym przedłużenie kabla zasilającego.

Transformator zestawu oświetleniowego jest zintegrowany z systemem, więc nie jest wymagane dodatkowe okablowanie. Wszystkie zestawy oświetleniowe są zasilane napięciem bezpiecznym 12V.

Wystarczy podłączyć je do prądu i cieszyć się z fantastycznego widoku, gdy fontanna pracuje po zapadnięciu zmroku. Oprawy dostosowane są do żarówek halogenowych o mocy 75W, aby możliwie najefektowniej podkreślić piękno fantann pracujących w wieczornej romantycznej atmosferze.

Użycie wytrzytmałych opraw z brązu pozwala na częściowe ich zanurzenie dla lepszego ich chłodzenia i redukcji osadu odkładającego się na reflektorach (soczewkach), ponieważ znajdują się one ponad powierzchnią wody. Najwyższa jakość opraw z brązu sprzężonych z termicznym zabezpieczeniem przeciążeniowym czynią zestawy oświetleniowe Kasco najlepszymi z dostępnych na rynku.


Producent oferuje w każdym zestawie oświetleniowym żarówki białe, a jako dodatkową opcję proponuje możliwość dokupienia żarówek kolorowych (czerwonej, zielonej, niebieskiej lub żółtej).

Zastosowanie oświetlenia fontann w magiczny sposób uatrakcyjnia walory estetyczne wypływającej z dysz wody, ożywia obraz wodny, a spadające krople wody w blasku halogenów sprawiają wrażenie deszczu migoczścych klejnotów.

Zestaw oświetleniowy LE-275 jest tańszym rozwiązaniem, gdyż wykorzystuje on dwie spośród możliwych trzech opraw stosowanych w innych zestawach. Jest to zestaw przeznaczony do użycia z fontannami typu 2400 EVFX, 2400 EJF, 3400 EVFX i 3400 EJF i zawiera cały osprzęt montażowy towarzyszący tym modelom pływających fontann.
webmaster