ZESTAWY OŚWIETLENIOWE
KASCO MARINE


Zastosowanie oświetlenia fontann w magiczny sposób uatrakcyjnia walory estetyczne wypływającej z dysz wody, ożywia obraz wodny, a spadające krople wody w blasku halogenów sprawiają wrażenie deszczu migoczących klejnotów.


25 sierpnia 2020
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Katalog Produktów
KASCO MARINE

        Firma Kasco wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom swych Klientów wprowadziła do sprzedaży zestawy halogenowych lamp oświetleniowych do pływający fontann napowietrzających.

Zestawy oświetleniowe wyposażone są w wykonane z brązu oprawy zawierające żarówki halogenowe o mocy 75W , połączone z zanurzalną skrzynką przyłączeniową z transformatorem oraz kablem
o długości 1 m i hermetycznym, podwodnym złączem kablowym umożliwiającym przedłużenie kabla zasilającego.

Transformator zestawu oświetleniowego jest zintegrowany z systemem, więc nie jest wymagane dodatkowe okablowanie. Wszystkie zestawy oświetleniowe są zasilane napięciem bezpiecznym 12V.

Wystarczy podłączyć je do prądu i cieszyć się z fantastycznego widoku, gdy fontanna pracuje po zapadnięciu zmroku. Oprawy dostosowane są do żarówek halogenowych o mocy 75W, aby możliwie najefektowniej podkreślić piękno fantann pracujących w wieczornej romantycznej atmosferze.

Użycie wytrzytmałych opraw z brązu pozwala na częściowe ich zanurzenie dla lepszego ich chłodzenia i redukcji osadu odkładającego się na reflektorach (soczewkach), ponieważ znajdują się one ponad powierzchnią wody. Najwyższa jakość opraw z brązu sprzężonych z termicznym zabezpieczeniem przeciążeniowym czynią zestawy oświetleniowe Kasco najlepszymi z dostępnych na rynku.


Producent oferuje w każdym zestawie oświetleniowym żarówki białe, a jako dodatkową opcję proponuje możliwość dokupienia żarówek kolorowych (czerwonej, zielonej, niebieskiej lub żółtej).

Zastosowanie oświetlenia fontann w magiczny sposób uatrakcyjnia walory estetyczne wypływającej z dysz wody, ożywia obraz wodny, a spadające krople wody w blasku halogenów sprawiają wrażenie deszczu migoczących klejnotów.

Dla uzyskania najbardziej efektownej iluminacji fontan, firma KASCO MARINE zaleca zakup zestawu L-375 składającego się z trzech punktów świetlnych. Te zestawy przeznaczone są do pracy z fontannami typu 3400 EVFX, 3400 EJF, 4400 EVFX, 4400 EJF, 8400 EJF, 2.3 EHJF, 3.1 EVFX, 3.3 EHVFX, 3.1 EJF, 3.3 EHJForaz 5.3 EHJF. Zawierają cały potrzebny osprzęt montażowy.
webmaster